Astri Bergman-Taube, Bror Marklund

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERGMAN TAUBE, Astri (1898-1980) och MARKLUND Bror (1907-77): (11 st) Kompositioner, signerade, litografier, varierande mått, ramade

277449

2014-11-15