Klaffbord 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KLAFFBORD, 2 dlr, 1800-talets andra hälft, höjd ca 76, bredd 108, utfällt 134, 2 iläggsskivor i furu vardera ca 72 cm medföljer

6 st metallbeslag för ihopsättning av skivorna medföljer, skador, märken, strävor saknas

277452

2014-11-14