Mats Åkerman serigrafi

Mats Åkerman serigrafi
Mats Åkerman serigrafi

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅKERMAN, Mats (samtida): "Gråt ej", signerad Mats Åkerman 2013, numrerad 28/65, serigrafi, bladmått 32x32 cm

277465

2014-11-14