Makode Linde litografi
2014-11-14
277469
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDE, Makode (född 1983): Motiv av hästar, signerad och numrerad Makode 108/165, färglitografi med UV-lack, bladmått 40x30 cm, oramad