Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
MATTA, röllakan, signerad MÅ (Margareta Åkerberg), rosa botten och kant, 970-tal, ca 200x140 cm
Zustandsbeschreibung
277473
2014-11-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner