Sven X:et Erixson grafik

Sven X:et Erixson grafik
Sven X:et Erixson grafik
Sven X:et Erixson grafik
Sven X:et Erixson grafik
Sven X:et Erixson grafik
Sven X:et Erixson grafik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): (6) "Dansbanan Tumba", faksimilstämpel, numrerade (360 ex), ca 54x65 cm samt Utställningsaffisch: "Konstutställning till förmån för Biafra-hjälpen, signerad Sven Erixson och Walter Bengtsson, ca 80x50 cm

Hanteringsveck, fläckar

277477

2014-11-14