Takkrona

Takkrona
Takkrona

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, omkring 1900-talets mitt, 5 ljusarmar, stomme i koppar samt mässing, kupor i alabaster, höjd ca 60cm

Bruksslitage, enstaka märken

277480

2014-11-14