Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
LANDBERG, Tony (född1941): "Vägflicka, Italien", fotografi, 1972, signerad och numrerad E/A1/2, pigmentutskrift på fineart papper, 86x113 cm
277486
2014-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här