Tony Landberg fotografi

Tony Landberg fotografi
Tony Landberg fotografi

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LANDBERG, Tony (född1941): "Vägflicka, Italien", fotografi, 1972, signerad och numrerad E/A1/2, pigmentutskrift på fineart papper, 86x113 cm

277486

2014-11-14