Golvlampa funkis

Golvlampa funkis
Golvlampa funkis
Golvlampa funkis
Golvlampa funkis

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GOLVLAMPA, funkis, svart plåtskärm, krom, höj- och sänkbar, höjd 136 cm

Slitage, skärmen med repor

277487

2014-11-14