Birger Birger Ericson olja
2014-11-15
277497
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BIRGER, Birger Ericson (1904-1994): "Slagsmål i Parlamentet", signerad Birger, olja på pannå, 61x122 cm