Humberto Couet olja

Humberto Couet olja
Humberto Couet olja
Humberto Couet olja
Humberto Couet olja

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

COUET, Humberto (samtida): "Jag har hittat en fågel", signerad H. Couet, olja på pannå, 39x31 cm

277500

2014-11-15