Barbro Östlihn

Barbro Östlihn
Barbro Östlihn
Barbro Östlihn
Barbro Östlihn

Klubbat för:

2 200 SEK

4 000 SEK

ÖSTLIHN, Barbro (1930-1995): Torgbild, signerad och daterad Barbro Östlihn 1948, blandteknik, 85x60 cm

Bristningar

277504

2014-11-15