Skåp i gustaviansk stil
Closed
2014-11-15
277506
| Sold for | 18 000 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
SKÅP, gustaviansk stil, 1900-talets senare del, 2-delat, gråmålat, dekorfält med kannelering, avsmalnande kannelerade ben, nyckelbussningar i mässing, höjd 205, 69x39 cm
Bruksslitage