Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, gustaviansk stil, 1900-talets senare del, 2-delat, gråmålat, dekorfält med kannelering, avsmalnande kannelerade ben, nyckelbussningar i mässing, höjd 205, 69x39 cm
Bruksslitage
277506
2014-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här