Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SERVERINGSBRICKOR, 3 st, 1900-talets första hälft, nysilver respektive pläter, längd ca 61-69
Försilvring med slitage, ett handtag något intryckt
277507
2014-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här