Serveringsbrickor

Serveringsbrickor
Serveringsbrickor

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SERVERINGSBRICKOR, 3 st, 1900-talets första hälft, nysilver respektive pläter, längd ca 61-69

Försilvring med slitage, ett handtag något intryckt

277507

2014-11-15