Byrå IKEA modell Medevi
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, gustaviansk stil, IKEAs 1700-talsserie, "Medevi", 1900-talets senare del, ljusgrå lack, beslag i mässing, snedställda hörn med kannelering, avsmalnande kannelerade ben, höjd 86, 93x50 cm
Ytslitage
277520
2014-11-15