Marianne Kanter olja

Marianne Kanter olja
Marianne Kanter olja
Marianne Kanter olja
Marianne Kanter olja
Marianne Kanter olja
Marianne Kanter olja

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANTER, Marianne (född 1944): Badande, monogramsignerad MK, olja på duk, 37x28 cm

277531

2014-11-18