Taklampa orrefors

Taklampa orrefors
Taklampa orrefors
Taklampa orrefors
Taklampa orrefors
Taklampa orrefors
Taklampa orrefors

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TAKARMATUR, 1940-tal, Orrefors, slipad och etsat råglas, för 3 lampor, höjd ca 67, diameter 59 cm

mindre nagg

277534

2014-11-15