Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
EKDAHL-ASKIM, Konrad (1910-2002): I trädgården, signerad K Ekdahl, olja på pannå, 60x60 cm
277535
2014-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här