Konrad Ekdahl-Askim olja

Konrad Ekdahl-Askim olja
Konrad Ekdahl-Askim olja
Konrad Ekdahl-Askim olja
Konrad Ekdahl-Askim olja

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EKDAHL-ASKIM, Konrad (1910-2002): I trädgården, signerad K Ekdahl, olja på pannå, 60x60 cm

277535

2014-11-15