Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FAT, 2 st., snarlika, exportporslin, Kina 1700-tal, Qianlong, dekor i underglasyrblått av vattenlandskap, längd 27,5 cm
Ett med mindre kantnagg, en med bränningsspricka
277536
2014-11-19
Gör en kostnadsfri värdering här