Marianne Kanter olja

Marianne Kanter olja
Marianne Kanter olja
Marianne Kanter olja
Marianne Kanter olja
Marianne Kanter olja
Marianne Kanter olja

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KANTER, Marianne (född 1944): Danspar, monogramsignerad MK, 2009, olja på duk, 77x66 cm

277547

2014-11-18