Jonas Nilsson olja

Jonas Nilsson olja
Jonas Nilsson olja
Jonas Nilsson olja
Jonas Nilsson olja
Jonas Nilsson olja
Jonas Nilsson olja

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

NILSSON, Jonas (född 1968): Skrattmåsar, signerad och daterad 2003, olja på duk, 89x116 cm.

277562

2014-11-15