Klubbat för:
6 400 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
NILSSON, Jonas (född 1968): Sidensvans, signerad och daterad 2005, akvarell, 75x105 cm
Zustandsbeschreibung
277565
2014-11-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner