Jonas Nilsson akvarell

Jonas Nilsson akvarell
Jonas Nilsson akvarell
Jonas Nilsson akvarell
Jonas Nilsson akvarell

Klubbat för:

6 400 SEK

Schätzwert

6 000 SEK

Beschreibung

NILSSON, Jonas (född 1968): Sidensvans, signerad och daterad 2005, akvarell, 75x105 cm

Zustandsbeschreibung

277565

2014-11-15