Bo-Åke Adamsson färglitografi

Bo-Åke Adamsson färglitografi
Bo-Åke Adamsson färglitografi
Bo-Åke Adamsson färglitografi
Bo-Åke Adamsson färglitografi
Bo-Åke Adamsson färglitografi
Bo-Åke Adamsson färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ADAMSSON, Bo-Åke (född 1941) SAND, Lennart (född 1946): God helg, signerad av båda konstnärerna, färglitografi, 26x41 cm

277567

2014-11-15