Klubbat för:
4 800 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
NORDGREN, Axel (1828-1888): Kustlandskap i skymning, signerad A Nordgren, olja på duk, ca 48x84 cm
Zustandsbeschreibung
277568
2014-11-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner