Axel Nordgren oljemålning

Axel Nordgren oljemålning
Axel Nordgren oljemålning
Axel Nordgren oljemålning
Axel Nordgren oljemålning
Axel Nordgren oljemålning
Axel Nordgren oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Schätzwert

6 000 SEK

Beschreibung

NORDGREN, Axel (1828-1888): Kustlandskap i skymning, signerad A Nordgren, olja på duk, ca 48x84 cm

Zustandsbeschreibung

277568

2014-11-15