Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AMPEL, omkring 1900, blåfärgad glasmassa, förgyllda dekorelement bl a i form av vinblad, diameter ca 23 cm
Obetydliga nagg, en ring till upphängningskedjorna saknas
277601
2014-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här