Ampel omkring 1900-tal

Ampel omkring 1900-tal
Ampel omkring 1900-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AMPEL, omkring 1900, blåfärgad glasmassa, förgyllda dekorelement bl a i form av vinblad, diameter ca 23 cm

Obetydliga nagg, en ring till upphängningskedjorna saknas

277601

2014-11-15