Matgrupp teak dansk möbelproducent
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
MATGRUPP, 7 dlr., teak, dansk möbelproducent, bestående av: 6 st stolar med nystoppad sits i naturskinn Elmo vegeta samt bord med två utdragsskivor holländskt utdrag, höjd 74, 88, 148/245 cm
Bordsben med smärre lagning, enstaka märke, bruksslitage
277610
2014-11-15