Olle Bauman oljemålning

Olle Bauman oljemålning
Olle Bauman oljemålning
Olle Bauman oljemålning
Olle Bauman oljemålning
Olle Bauman oljemålning
Olle Bauman oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BAUMAN, Olle (född 1935): "Den spruckna spegeln", monogramsignerad och daterad OB 89, olja på duk, ca 100x81 cm

Enstaka märke

277612

2014-11-15