Bokskåp i Louis XVI-stil
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BOKSSKÅP, Louis XVI-stil, 1900-tal, ek, möjligen franskt, märkt A.G. rakt profilerat krön, beslag och gångjärn i mässing, höjd 230, 246X51 cm
Lagningar, smärre kompletteringar. Nyckel finns att hämta i Utlämningen
277629
2014-11-18