Bokskåp i Louis XVI-stil

Bokskåp i Louis XVI-stil
Bokskåp i Louis XVI-stil
Bokskåp i Louis XVI-stil
Bokskåp i Louis XVI-stil
Bokskåp i Louis XVI-stil
Bokskåp i Louis XVI-stil

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BOKSSKÅP, Louis XVI-stil, 1900-tal, ek, möjligen franskt, märkt A.G. rakt profilerat krön, beslag och gångjärn i mässing, höjd 230, 246X51 cm

Lagningar, smärre kompletteringar. Nyckel finns att hämta i Utlämningen

277629

2014-11-18