Klubbat för:
54 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KONSOLBORD för hörn, med stenskiva, omkring 1780, träskuren förgylld dekor, höjd 97, 70x51,5 cm
Stenskivan med lagningar, mindre orangrepp
277650
2014-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här