Konsolbord med stenskiva omkring 1780

Klubbat för:

54 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KONSOLBORD för hörn, med stenskiva, omkring 1780, träskuren förgylld dekor, höjd 97, 70x51,5 cm

Stenskivan med lagningar, mindre orangrepp

277650

2014-11-15