Stolar Kohn Wien

Stolar Kohn Wien
Stolar Kohn Wien
Stolar Kohn Wien
Stolar Kohn Wien
Stolar Kohn Wien
Stolar Kohn Wien
Stolar Kohn Wien
Stolar Kohn Wien
Stolar Kohn Wien
Stolar Kohn Wien
Stolar Kohn Wien
Stolar Kohn Wien

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOLAR, 2 st, Jacob & Josef Kohn, Wien, Österrike, böjträ, spår av bemålning, etikettmärkta, sitthöjd ca 47 cm

Slitage, skador

277664

2014-11-16