Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STOLAR, 2 st, Jacob & Josef Kohn, Wien, Österrike, böjträ, spår av bemålning, etikettmärkta, sitthöjd ca 47 cm
Slitage, skador
277664
2014-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här