Karmstolar i Karl Johansstil
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, omkring 1900, Karl Johan-stil, fanerade i mahogny, ryggbricka med dekor av lagerbladskrans, stoppad sits och rygg klädda i randig klädsel, sitthöjd ca 45 cm
Smärre ytskador, klädsel med smärre fläckar
277667
2014-11-16