Karmstolar i Karl Johansstil

Karmstolar i Karl Johansstil
Karmstolar i Karl Johansstil
Karmstolar i Karl Johansstil
Karmstolar i Karl Johansstil
Karmstolar i Karl Johansstil
Karmstolar i Karl Johansstil
Karmstolar i Karl Johansstil
Karmstolar i Karl Johansstil
Karmstolar i Karl Johansstil
Karmstolar i Karl Johansstil
Karmstolar i Karl Johansstil
Karmstolar i Karl Johansstil

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, omkring 1900, Karl Johan-stil, fanerade i mahogny, ryggbricka med dekor av lagerbladskrans, stoppad sits och rygg klädda i randig klädsel, sitthöjd ca 45 cm

Smärre ytskador, klädsel med smärre fläckar

277667

2014-11-16