Folke Hermelin, oljem. Vinterlandskap

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HERMELIN, Folke (1880-1955): Vinterlandskap, signerad F. Hermelin, olja på pannå, 27x23 cm

277676

2014-11-16