Peter Dahl

Peter Dahl
Peter Dahl

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAHL, Peter (född 1934): Röd tapet I, signerad Peter Dahl -78, pt, färglitografi, 36x27 cm

277682

2014-11-16