Bo Zaleski träobjekt

Bo Zaleski träobjekt
Bo Zaleski träobjekt
Bo Zaleski träobjekt
Bo Zaleski träobjekt
Bo Zaleski träobjekt
Bo Zaleski träobjekt

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ZALESKI, Bo (1900-tal): "The diagonal 2", träobjekt, skapad 1984, 80x90 cm

Slitage och repor

277685

2014-11-16