Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ZALESKI, Bo (1900-tal): "The diagonal 2", träobjekt, skapad 1984, 80x90 cm
Slitage och repor
277685
2014-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här