Bo Zaleski träobjekt
2014-11-16
277685
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ZALESKI, Bo (1900-tal): "The diagonal 2", träobjekt, skapad 1984, 80x90 cm
Slitage och repor