Anders Fogelin olja

Anders Fogelin olja
Anders Fogelin olja
Anders Fogelin olja
Anders Fogelin olja
Anders Fogelin olja
Anders Fogelin olja
Anders Fogelin olja
Anders Fogelin olja

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOGELIN, Anders (född 1933): (2) Figurkompositioner, signerade Anders Fogelin, olja på duk uppfodrad på pannå, 34x34 resp 21x26 cm

277690

2014-11-16