Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
STRANDMAN, Otto (1871-1970): Dansande naken flicka, signerad och daterad Otto Strandman 1909, grönpatinerad brons, höjd 30
CTAC-1 P39
277693
2014-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här