Anders Fogelin olja

Anders Fogelin olja
Anders Fogelin olja
Anders Fogelin olja
Anders Fogelin olja

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOGELIN, Anders (född 1933): (2) "Mamman" samt Skrivmaskinisten, 1 signerad Anders Fogelin, olja på duk uppfodrad på pannå, 18x22 resp 21x26

277694

2014-11-16