Sengustaviansk puderstol

Sengustaviansk puderstol
Sengustaviansk puderstol
Sengustaviansk puderstol
Sengustaviansk puderstol
Sengustaviansk puderstol
Sengustaviansk puderstol
Sengustaviansk puderstol
Sengustaviansk puderstol

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PUDERSTOL, sengustaviansk, omkring 1800, bemålad, stoppad sits, träskuren dekor med bladhölstring, snurrbar, sitthöjd ca 46 cm

Skador vid fotavslut, slitage, ranglig

277703

2014-11-16