Bägare i silver

Bägare i silver
Bägare i silver
Bägare i silver
Bägare i silver
Bägare i silver
Bägare i silver

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PUNSCHBÄGARE, 2 st, SNAPSBÄGARE, 6 st, silver, 1970-tal, bl a GAB, delvis förgyllda, höjd ca 3-5 cm, total vikt ca 253 g

Bruksslitage

277706

2014-11-15