Klubbat för:
1 200 SEK
1 200 SEK
VASER, 2 st, silver, SA Gillgren, GAB, 1970-tal, mynningar med meanderdekor, större med förgylld insida, total vikt ca 283 g
Obetydligt bruksslitage
277711
2014-11-15