Silvervaser Gillgren

Silvervaser Gillgren
Silvervaser Gillgren
Silvervaser Gillgren
Silvervaser Gillgren

Klubbat för:

1 200 SEK

1 200 SEK

VASER, 2 st, silver, SA Gillgren, GAB, 1970-tal, mynningar med meanderdekor, större med förgylld insida, total vikt ca 283 g

Obetydligt bruksslitage

277711

2014-11-15