Daumflakong Frankrike

Daumflakong Frankrike
Daumflakong Frankrike
Daumflakong Frankrike
Daumflakong Frankrike
Daumflakong Frankrike
Daumflakong Frankrike

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FLAKONG, Daum, Nancy, Frankrike, överfång med emaljmålad dekor i grönt och violett av blommor mot orange och vitmarmorerad fond, signerad DAUM NANCY och lothringenkors, höjd 15 cm

Proppen med lagning

277719

2014-11-18