Daumflakong Frankrike
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
FLAKONG, Daum, Nancy, Frankrike, överfång med emaljmålad dekor i grönt och violett av blommor mot orange och vitmarmorerad fond, signerad DAUM NANCY och lothringenkors, höjd 15 cm
Proppen med lagning
277719
2014-11-18