Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CLAESSON, Stig (Slas) (1928-2008): Söderkåkar, signerad och daterad -81, färglitografi, numrerad 92/150, 48x64 cm
277722
2014-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här