Nattduksbord par Meridiani Winters

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NATTDUKSBORD, 2 st, Meridiani Home Collection, "Winters", 2002, mörkad ekfaner, en låda, med glashylla i frostat glas, höjd 50, 60x40 cm

Smärre ytslitage

277728

2014-11-16