Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NATTDUKSBORD, 2 st, Meridiani Home Collection, "Winters", 2002, mörkad ekfaner, en låda, med glashylla i frostat glas, höjd 50, 60x40 cm
Smärre ytslitage
277730
2014-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här