Slas litografi Stockholm
2014-11-16
277744
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CLAESSON, Stig (Slas) (1928-2008): "Kalle 12" -Kungsträdgården, signerad och daterad -81, färglitografi, numrerad 41/150, 44x57 cm