Skänk 1800-tal

Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÄNKSKÅP, 1800-tal, tvådelat, ek, inredning med lådor, hyllor samt skedhylla, höjd ca 202, 120x48 cm, nycklar finns

Renoverat, kompletterat, slitage, orangrepp

277745

2014-11-16