Soffbord NK

Soffbord NK
Soffbord NK
Soffbord NK
Soffbord NK
Soffbord NK
Soffbord NK

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SOFFBORD, 1900-talets mitt, skyltmärkt "Nordiska Kompaniet Made in Sweden", fanérat i lövträ, höjd 52, 67x44 cm

Bordsskivan med ytslitage

277747

2014-11-16