Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PICASSO, Pablo, efter, "Mere et enfant", signerad i plåten Picasso 29.4.63., färglitografi, ca 50x39 cm
277757
2014-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här