Picasso

Picasso
Picasso

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PICASSO, Pablo, efter, "Mere et enfant", signerad i plåten Picasso 29.4.63., färglitografi, ca 50x39 cm

277757

2014-11-16